loadingimg

Wczytuję dane...
Reklamacje

Za towar wadliwy uznaje się taki, który posiada wady fabryczne lub wady materiału. W przypadku otrzymania takiego towaru prosimy o niezwłoczne zawiadomienie Sklepu.


Należy mieć na uwadze, iż rzeczywisty wygląd towaru może się różnić od produktów prezentowanych na zdjęciach umieszczonych w Sklepie. Reklamacje z tytułu różnic w odcieniu produktów spowodowane ustawieniami monitora nie będą przez nas uwzględniane. Reklamacji nie podlega również towar uszkodzony mechanicznie oraz towar z uszkodzeniami wynikłymi z niewłaściwego użytkowania i konserwacji.


Aby dokonać reklamacji prosimy o przesłanie formularza reklamacji
(pobierz plik) na adres e-mail Sklepu. Sklep dokonuje potwierdzenia otrzymania formularza natychmiast po jego otrzymaniu.


Podstawą przyjęcia reklamacji jest odesłanie towaru na adres Sklepu. Do reklamowanego towaru należy dołączyć otrzymany paragon lub rachunek oraz podpisany przez Państwa formularz reklamacji.


Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 3 dni roboczych od daty dostarczenia reklamowanego towaru do siedziby Sklepu.


Nie ma możliwości wymiany uszkodzonego towaru. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Sklep zwróci Państwu wartość reklamowanego towaru, wartość kosztów przesyłki w obie strony oraz wartość kosztów manipulacyjnych w przypadku płatności za towar za pobraniem, w terminie do 10 dni.